Bireysel Danışmanlık

Anasayfa » Bireysel Danışmanlık
share on facebook  tweet  share on google  print  

Bireysel Danışmanlık


Hayatımızda olayları birebir yaşarken çözemeyebiliriz. Çünkü olayın içindeki göz, çözümü getirecek nüansı yaklayamaz çoğunlukla. Bu noktada dışardan bir destek, uzman bir danışman perspektifinizi değiştirmenize yardımcı olacaktır. Burada önemli ayıraç sizin kendi başınıza belki çok uzun sürecek olan gelişiminiz çok daha kısa adımlarla elinize bir yöntem olarak sunulacaktır.

Yaşam Danışmanlığı kapsamında bizim uyguladığımız teknik ise yaşam koçluğundan aslında çok daha ötesinde mentörlük seviyesindedir. Çünkü sizi çözüme götürücü metodolojileri çıkarır ve uygulamalı takibini yaparız. İçinde bulunduğunuz duygu ve yaşam karmaşasına sizi iten nöron kodlarını tesbit eder yerine anti nöron kodlarını inşa etmenize yardımcı oluruz.

 Yaşam Danışmanlığı

Evlilik Danışmanlığı 

Aile Danışmanlığı

 Ergen Danışmanlığı

 

 

 

 

 

Genel bir yaşam danışmanlığı ya da yukarıda ki alanlarda spesifik bir problemin aşımına yönelik danışmanlık verildiği gibi, aşağıdaki gibi sizi yaşamınızdaki konumuzda daha hızlı hedeflerinize taşımak üzere koçluk hizmetleri de sunmaktayız. 

 Yönetici Koçluğu 

 Öğrenci Koçluğu

 Kariyer Koçluğu  

 

   __

 

Genellikle haftada 1 veya 2 kez gerçekleşen görüşmelerle en az 4 seans sürmesi değişimin ve gelişimin izlenmesi açısından gereklidir.